Ázia vo videu

 

Nie je umenie natočiť mrte záberov z dovolenky, umenie je ich spracovať. Otázkou je, kto si tie záznamy po dovolenke vôbec pozerá – poviem vám ale, pozrieť si ich  s odstupom času vie byť poriadna sranda. Za tieto videá patrí vďaka mojej polovičke

 

Srí Lanka – rok 2015
Ako sme sa rozhodli pre túto krajinu? Hľadala som niečo exotické, na tú dobu ešte nie tak turisticky preplnené. Kamarát z portálu kadetade.com mi poradil aby sme išli tam. Dodnes to je stále jedna z našich top dovoleniek. Veľkú rolu v tom isto zohral aj náš šofér, vďaka ktorému sme zažili dva bezstarostné týždne v novom svete.

Vietnam, Kambodža – rok 2016
Opäť nás prehovorili lacné letenky a chuť spoznávať Ázijský kontinent. Podstatná časť cestovania po Kambodži nám prišla ako jedna veľká paródia, keďže sme sa museli spoliehať na miestnu dopravu. A bolo treba odstup času, aby sa z nočnej mory stali vtipné zážitky. Tri týždne nám tentokrát dali celkom zabrať. Teraz už spomíname len s úsmevom. Môj splnený sen – delta Mekongu – jeden z top zážitkov. Nehovoriac o spontánnej zastávke na Čínskom múre cestou domov.

Thajsko – rok 2018
Tak dlho som sa bránila tejto turistickej destinácii…letenku sme kúpili týždeň pred odletom, dokopy nič neplánovali, a mesiac sa len tak presúvali z jedného miesta na druhé a nič nerobili…niekedy si človek proste potrebuje utriediť myšlienky a niekam vypadnúť.

Pošli ďalej

Leave a Reply

Your email address will not be published.