O nás

Sme dve sestry, každá iná, no obe milujeme cestovanie.

Aďa
Po vysokej škole sa cestovanie a práca v zahraničí stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Snažím sa cestovať s heslom za málo peňazí veľa muziky a.k.a. vidieť čo najviac s nízkym rozpočtom. Na druhej strane sa neobmedzujem … Rada cestujem, túlam sa po horách či lyžujem, cudzie mi nieje ani ležanie na pláži. Moje články nájdete aj na stránke kadetade.com, kde nachádzam inšpirácie v podobe lacných leteniek.
                         “Nie je dôlezitý cieľ, ale cesta.”


Eliška
Na rozdiel od sestry žijem štandardný život so štandardným zamestnaním v Brne. Voľný čas, ktorý mi popri práci ostáva sa snažím vyplniť novými zážitkami a cestami. Mám rada turistiku, v lete leziem po skalách, v zime zase lyžujem a veľa fotím. Na blogu chcem ľuďom ukázať, že za zaujímavými miestami netreba cestovať až tak ďaleko a že aj málo voľného času sa dá prežiť naplno.
“Kam zajtra?”

Chcete poradiť?
Tak nám napíšte 🙂 Ak potrebujete poradiť ohľadne vašich ciest alebo máte akékoľvek otázky k článkom, rady vám odpovieme. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom komentárov na stránke alebo nám pošlite správu na Facebooku.

Pošli ďalej